» » » Alfa Bioenerji Eğitimi Şifa Atölyesi

Alfa Bioenerji Eğitimi Şifa AtölyesiGelişim Akademisi Bioenerji eğitimleri başlıyor. Bu eğitimde farkındalığınızı arttırarak başkalarının desteğine ihtiyaç duymadan sorunlardan kolaylıkla kurtularak hayatı mutlu, huzurlu, başarılı, kaliteli, güçlü, yaşamanın yollarını öğreneceksiniz.
 
BİOENERJİ NEDİR?

Bioenerji "yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı"dır, daha açık ifadeyle "Yaşam Enerjisi"dir.Bilimsel bir konudur.İnsandaki "hay'at enerjisi"  artık ölçüm cihazlarıyla somut olarak saptanabilmekte hatta görüntülenebilmektedir.

Bioenerji terapisi ise , bedene sözkonusu bioenerjetik enerji frekanslarının yansıtılması/aktarılması suretiyle insan bedeninin yeniden dengeye oturtulması metodudur.

BİOENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI:


ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakülteleri bünyesinde , enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır.

Alfa Bionerji tekniği seansları neticesinde  çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon,  böbrek, bel-boyun-sırt  ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.

Artık bütün dünya da uygulanan ve  ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı/ alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemlerinden Alfa Bioenerji Şifa Tekniklerini öğrenmek için sizde Kenan BOYRAZ ile gerçekleşen disiplinli, verimli, kapsamlı eğitimlere katılabilirsiniz.

 

 

PROGRAM DETAYLARI

EĞİTİM

TARİHLERİ

Bursa

04 – 05 Nisan 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

Eskişehir

11 – 12 Nisan 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

Adana

18 – 19 Nisan 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

Antalya

25 – 26 Nisan 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

Gaziantep

02 – 03 Mayıs 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

Kayseri

09 – 10 Mayıs 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

Konya

16 – 17 Mayıs 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

Erzurum

23 – 24 Mayıs 2018 Çarşamba – Perşembe 10.00 – 20.00

TOPLAM SÜRE

2 Gün

TOPLAM ÜCRET

1.300 TL

E-POSTA

iletisim@gelisimakademisi.net

TELEFON

0 212 274 09 35 - 0 532 574 64 08

 

PROGRAM DETAYLARI

 
-Alfa Bio-Enerji frekanslarıyla bağlantıya geçebilmeyi,  güçlendirebilmeyi ve aktarabilmeyi,

-Enerjiyi ellerde preslemeyi, yoğunlaştırmayı ve mercekleyebilmeyi, kanal olabilmeyi  (10 - 50 cm uzaktan)

- Enerji beden hatlarını akort edebilmeyi ve bio-manyetik pasları,

-Enerji merkezleri ve salgı merkezleri üzerinden aktarım yapabilmeyi,
-Çakra blokajlarını açma ve her çakranın beyin ile olan koordinasyonunun sağlanması ve akort

-Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemlerini,

-5 çeşit bioenerjetik  Prana/Nefes tekniğini,

-Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stillerini

-Uzaktan bioenerji  yapabilme/gönderebilme yöntemlerini,

-Kendimizi negatif enerjilerden arındırabilmeyi ve koruyabilmeyi

-Alfa Bioenerji şifa akımını kendi beden katmanlarınıza da şarj edebilmeyi, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalabilmeyi, rahatsızlıklarınız üzerinde çalışabilmeyi  UYGULAMALI ve UYUMLANMALI  olarak ÖĞRENECEKSİNİZ.

"Evrensel şifa enerjisi daima bizim içimizden akar ve bilinçli olarak kullanıldığında harika neticeler meydana getirir."
 

BİOENERJİ EĞİTİMİ BİZLERE NELER KAZANDIRIR?

1.    İstekli olarak yapılan bioenerji eğitimleri ve çalışmaları ile en başta kişilerin kendi manyetik alanı güçlenir ve bu alanı kullanmayı öğrenir. Farkındalıklarının artması nedeniyle; doğayı, kendini ve başkalarını anlaması fazlasıyla kolaylaşır. Etrafındaki kişilerin duygusal ve düşünsel değişikliklerini çok kolay fark edebilir, onlarda bazı değişiklikler yapabilir.
 
 
2.    Konuşmalarının ve fikirlerinin karşı taraf tarafından daha kolay kabul görmesini sağlar. Hatta temel biyoenerji bilgilerinin kullanılması durumlarında bile sonuçlarına inanamazsınız. İnsanları çok daha kolay etkileyebilir ve manipüle edebilirsiniz.
 
3.    Kişiler arası ilişkileri güçlendirdiğinden iş başarısını arttırır. İnsanlar sizin yanınızda kendilerini rahatlamış hissederek huzur bulurlar. Sizi daha güvenilir bulur, sizinle zaman geçirmek isterler.
 
4.    Konsantrasyon çalışmaları nedeniyle, konuşma kabiliyetini ciddi anlamda geliştirir ve manyetik etki nedeniyle karşımızdaki kişilerdeki etki oranı mutlaka artar.
 
5.    Varolan parapsikolojik yeteneklerinizi güçlendirir. İçgörünüzü arttırır, sezgilerinizi güçlendirir, duygusal dinginlik ve güçlenme sağlar.
 
6.    Bağışıklık sistemini ciddi anlamda güçlendirerek insanların dayanıklı olmasını sağlar, hastalıklara yakalanma riskini en aza indirir. Stresin vücudumuzdaki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için oldukça etkilidir.
 
7.    Kişiler,  tecrübesi ve manyetik alanın gücü oranında, kendisi ve çevresindeki insanların sağlık sorunlarında  yardımcı olabilir. Bioenerjide kullanılan teşhis yöntemleri ile yüz-yüze veya uzaktaki insanlara yapacağımız nokta tespitlerle insanlara yardım edebilmek mümkündür. Hayatınızda baş etmekte zorluk çektiğiniz sağlık problemlerinde, size sunulan bilgilerle nasıl kolaylıkla üstesinden gelebileceğinizi göreceksiniz.
 
8.    Hayatınızda önemli yer tutan ve rahatsız olduğunuz birçok durumun aslında enerji alışkanlıkları ve bilinçaltı programları olduğunu anlayarak bunları değiştirebilme konusundaki gücümüzü ve motivasyonumuzu arttırır.
 
9.    Bioenerji çalışmalarının soyut bir alan olmadığını yapacağımız çalışmalarla net olarak ortaya koyarak hayatımızın her aşamasında kullanabileceğimizi anlayacağız.
 
Yazar: Yönetici | 31-08-2014, 18:35
Gösterim: 3509
       
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz. Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.