Theta Healing TekniğiTheta ; 4 ve 8 HZ arasında değişen frekanslara denir. Derin meditasyon ve dünyadan uzak içimizde oluşan sinyallere doğru gittiğimiz bir ritimdir. Alacakaranlık hali (twilight state) de denir. Beynimiz tam bir bilinmezliğin içindedir ve dünyayla ilişkisi olabildiğince kesilmiştir. Ne uyur vaziyette ne de uyanık olduğumuz haldir ve paranormal yeteneklerin ortaya çıkması için gereken frekanstır. Genel olarak 2 ile 5 yaş aralığındaki çocuklarda görülür. 

Biz içimizde ne duygular varsa onları hayatımıza bir mıknatıs gibi çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu duygular veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular da olabilir. Bilinçaltımız olumlu olumsuz duygu arasında fark bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz birşey olarak algılar ve kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olaylar ve kişileri getirir. İçimizdeki duyguların bir kısmı bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların birçoğunu bilinçli olarak farkındayızdır. Ancak duygularımızın bir kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz olumlu, olumsuz duygulardır. İçimizde varolan duygularımız hayatımızda bizi rahatsız edip engellemedikleri sürece yolumuza devam edebiliriz. Bizi rahatsız eden duyguları ise artık bir `yük` olarak taşımamıza gerek yoktur. Teta Şifa Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar.

Thetanın farkı nedir ?

Benzer tüm tekniklerde olumlama tekniği vardır. Olumlama yaptığınızda gerek hipnoz gerek regresyon olsun, pozitif bir şeyi birkaç defa daha söylediğinizde etkisi oluyor. Bazen de bunun altında negatif bir kalıp varsa onun altından tekrar kökler ortaya çıkıyor ve bunu bozuyorlar. Theta da yaptığımız şey ise kök inanca ulaşıp onu çıkartıp daha verimli bir zemine koymak oluyor. O bakımdan olumlamalardan çok daha etkili ve hızlı çalışılmış oluyor.

Theta Seansı Alarak Neleri Değiştirebilirim?

Değersizlik korkusu
Güvensizlik korkusu
Parasızlık korkusu
Başarısızlık korkusu
Yalnızlık korkusu
Sevilmeme korkusu
Rededilme korkusu
Aldatılma korkusu
Dışlanma korkusu
Yetersizlik korkusu vs.vs.vs.

Siz de bu korkulardan biri ya da bir kaçına sahibim ve değiştirmek istiyorum diyorsanız theta seansı ile çözüme ulaşabilirsiniz.

Theta seansı nasıl yapılır?

Çözülmesini istediğiniz konuyu (sağlık, para, başarı, kariyer, ideal evlilik yapmak, ideal kiloya ulaşmak, çocuk sahibi olmak, dilediğiniz evi arabayı satın almak vs.) theta uygulayıcısına iletirsiniz. Uygulayıcı sizin adınıza, sizden izin alarak bilinçaltınızı theta seviyesine çıkarır ve seans boyunca o seviyede kalmanızı sağlar. Theta seviyesindeyken bilinçaltınızda ulaşmak istediğiniz hedefinizin gerçekleşmesini durduran negatif inanç çekirdeklerinizi tek tek bulur ve yine sizden izin alarak tek tek tüm inanç düzeylerinizden çıkarır ve boşalan tüm yerlere de pozitif inançları yerleştirir (bu inançlar atalarınızdan, genetik düzeyinizden, anne rahminde geçirdiğiniz dönemden, bebeklik ve çocukluk döneminden bilinçli ve bilinçsizce kaydettiğiniz bilgi ve deneyimlerdir).

Yeni yerleşen inançlarınızın kalıcı olması, hayatınıza kolay adapte olması ve hedeflerinizi kendinize kolaylıkla çekebilmeniz için aynı inançlar pozitif his olarak da tüm inanç seviyelerinize yerleştirilir. Theta terapisinin en büyük özelliklerinden birisi yüklemeler yapılır yapılmaz beklemeden kullanılmaya başlanmasıdır.

Theta Healing Tekniğinde Neler Yapılıyor?

Theta healing tekniğiyle sağ sol beyin dengeleniyor.
Beyin kimyasalları dengeleniyor.
DNA kromozomları aktif hale geliyor.
Kişinin üzerinde bulunan öfke kızgınlık korku endişe acı üzüntü göz nazar temizleniyor.
Kişinin karmaları temizleniyor.
Üzerinde bulunan kararsız ruhlar,psişik saldırılar(olumsuz düşünce formları) temizleniyor.
Kişinin ailesinden aldığı genetik bozukluklar şifalanıyor.
Anne baba ve kardeşlerden yada aile büyüklerinden ruhsal olarak negatif bağları kesiliyor.
Hayata köklenmesi yapılıyor.
Anne karnındaki dönemi temizleniyor.
Doğum anı şifalanıyor.
Hangi konuda çalışmak istiyorsa kişinin negatif inançları değiştiriliyor ve yerine pozitifleri yerleştiriliyor.
His yüklemeleri yapılıyor.
Duyguların gerçek saf yani Yaratılış tanımı tekrar tanımlanıyor.

Temizlenen negatif inançlar "geçmiş düzeyden,genetik düzeyden,öz inanç seviyesinden ve ruhsal düzeyden" temizlendiği için bir daha bu konularda inanç değişikliğine gerek kalmıyor.

Bebeklerde yeme sorunları,kabızlık,uykusuzluk gibi önemli sorunların hepsi Theta bilinçaltı tekniği ile çözüm buluyor.
Siz de theta healing bilinçaltı terapisi ile her şeye çözüm bulabilirsiniz.
 
 
PROGRAM DETAYLARI

 

TARİH

5 Kasım 2017

GÜN VE SAATLER

 Pazar 10.00-15.00

SÜRE

21 Saat / 3 Gün

ÜCRET

750 TL +KDV

YER

 Mecidiyeköy  /  Kadıköy

E-POSTA

   iletisim@gelisimakademisi.net

TELEFON

 0 212 274 09 35 - 0 532 574 64 08    

NOT

Çay, kahve ve ara yiyecekler ikramımızdır

Yazar: Yönetici | 6-11-2014, 21:01
Gösterim: 1325
       
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz. Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.