1 289
0

Sağlıklı Yaşam Okulu

11 Ekm 2015
    *Hastalığın Duygu, Akıl Ve Enerji Temelli Nedenlerini İyileştirme Yöntemleri, *İyileşmenin On Temel İlkesi, *Bedensel İşlev Bozuklukları Nedenleri Ve İyileştirme Yöntemleri, ( Tüm Vücut  ) *Fiziksel Bedenin Bozulmasına Neden Olan Duygularının Oluşturduğu
1 782
0

Evlilik Okulu

12 Kas 2014
İnsanın hayatının dönüm noktalardan birisi olan evlilik kurumu büyük umutlarla ve heyecanlarla başlamasına rağmen maalesef ilk günlerden itibaren büyük küçük bir takım problemlerle karşı karşıya kalmaktadır.
1 521
0

Merhaba Bebeğim Eğitimi

12 Kas 2014
Bu programda bebek sahibi olan anne babaların bebeklerinin ruhsal ve fiziksel olarak sağlıklı bir büyüme süreci geçirebilmesini sağlanması hedeflenmektedir.
2 088
0

Hamilelik Eğitimi

12 Kas 2014
Hamilelik, anne ve babaların bebekleriyle ömür boyu süreceği güçlü bağların kurulmasının başlangıç sürecidir. Bebekle ebeveyn arasındaki bu özel bağ, doğumla başlayıp ömür boyu devam eder. Hamilelik ömür boyu sürecek yeni bir göreve hazırlık sürecidir.
2 052
0

Mutlu Aile Rehberi

12 Kas 2014
Mutlu bir aile, mutlu, huzurlu, başarılı bir hayatın temelidir. İnsan aile içerisinde ne kadar mutlu ve huzurluysa dışarı da o ölçüde başarılı olur. Bu eğitimde mutlu bir aile ortamı için eşlerin birbirleriyle ve çocuklarıyla olan iletişim ve etkileşiminin nasıl olması ve neler yapılması gerektiği
1 700
0

ANNE BABA OKULU

10 Kas 2014
Anne baba eğitimi, çocukların doğuştan gelen potansiyellerini açığa çıkartıp geliştirmelerini, mutlu ve sağlıklı olarak büyümelerini, kendilerine yeten, özgüven sahibi, başarılı ve doyumlu bireyler olarak yetişmelerini hedefleyen değişim ve gelişim programıdır.