Контакты

411224, Россия г. Москва
ул. Набережная 123

Мы доступны 24/7. Звоните!
Тэги:  
Cıbırca, Doğaçlama, Fotoğraf tamamlama, Kukla çalışmaları, Durum ve mekan çalışmaları, Okuma , Anlama, Aktarma ve Oynama kavramlarının farkındalıkları ile ilgili hem eğlenceli hem öğretici doğaçlama çalışmaları farklı tekniklerde Av_Avcı oyunu ile kendi enerji alanımızı belirleyip diğer enerji alanlarını hissetme üzerine çalışmalar...
 
Eğitim aşamasında çok eğlenceli ve en önemlisi; bireylerin kendilerini keşfetme süreclerini, hangi alanlarda farkındalıkları olduğunu göreceğiz.

Eğitim sürecinde;doğaçlama çalışmalarımızı farklı tekniklerde uygulayacağız.Örnek; ritmle, kursa katılanların yazılarıyla, hikayeleriyle ya da şiirleriyle, resimleriyle, danslarıyla...  Hem yaptıkları çalışmaları değerlendireceğiz hem de farkındalıklarını keşfetme yolunda hep birlikte keyifli bir serüven yaşayacağız.
 
Farkındalık Eğitimi'nin Kazandıracakları
 
Bireylerde düşünebilme kabiliyetinin kontrolünü sağlamak,duygularımızı izleyebilecek ve tepkilerimizi kontrol altına alabilmek, önyargıyı kırabilmektir.
 
EĞİTİM DETAYLARI


 

 

HAFTASONU GRUBU

 

HAFTAİÇİ GRUBU

Başlangıç Tarihi

18 Nisan 2020

                 21 Nisan 2020

Eğitim Gün Ve Saatleri

Cumartesi - Pazar

13.00-17.00

Salı – Çarşamba - Perşembe

19.00-21.30

Toplam Süre

6 Gün

6 Gün

Toplam Ücret

750 TL + KDV

750 TL + KDV

Eğitim Yeri

Mecidiyeköy 

Mecidiyeköy

E-Posta

iletisim@gelisimakademisi.net

iletisim@gelisimakademisi.net

Telefon

0 532 574 64 08

0 532 574 64 08

 


Program İçeriği
 
Nefes  çalışmaları
Dikkat ve algı üzerine farkındalık çalışmaları
Durum ve mekan çalışmaları ile ilgili bol bol doğaçlamalar
Beden dili ve hakimiyeti konusunda farklı oyunlar ve doğaçlamalar
Kitaplar,dergiler ,köşe yazıları,öyküler üzerinden farklı teknikte çalışmalar
Empati üzerine farklı pek çok çalışma teknikleri
Beş duyu organı ile farkındalık doğaçlamaları
öykü ve masal canlandırmalarını farkındalık tekniği ile irdeleme
Farklı pek çok çalışma ve teknik ile bireyler kendilerini tanıyıp keşfedecekler.Ayrıca üç aylık ders sürecinden sonra bir tiyatro topluluğu kurulacaktır.Bireyler kabiliyetlerine ve uygunluklarına göre sahne önü ve sahne arkasında çalışmalarını sürdürecektir. 
 
Eğitmen: Tuğçe Özyüzgen 
 
1980 İstanbul doğumludur. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra, Antalya Devlet Tiyatrosu'nda üç oyunda oyuncu olarak görev aldı. İzmir'de Akademi Ege'de doğaçlama dersleri verdi. İstanbul'da Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu'nda 'Kim Bunlar' adlı televizyon projesinde yer aldı. Beştaş Çocuk Tiyatrosu'nda pek çok çocuk oyununda oynadı. Fırat Kültür Merkezi'nde iki yıl oyunculuk yaptı bir yıl çocuk tiyatrosu sorumlusu olarak görev aldı. Çocuk oyunlarını yönetti. Güngören Belediyesi, Pendik Belediyesi, Fatih Belediyesi'nde çocuklara ve yetişkinlere; Drama ve Diksiyon dersleri verdi. Fatih Belediyesine bağlı Bilgi Evlerinde çocuklara drama dersi verdi. Safiye Sultan Burç Koleji'nde iki yıl drama dersi verdi. Tükenmez Kalem Derneği'nde drama dersi verdi. Damla Sanat Kültür Merkezi'nde drama eğitmeni olarak çalıştı.
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

Комментарии (0)

Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)