İstemenin EsrarıAklımızla, kalbimizle, dilimizle, vicdanımızla veya hâlimizle sürekli istiyoruz. Nefsimiz, ruhumuz, sevdiklerimiz, diğer canlılar veya tüm evren adına istiyoruz. Kimi zaman tek başımıza, kimi zaman da meleklerle ve diğer varlıklarla aynı dili konuşarak korolar hâlinde istiyoruz. Bazen kimden istediğimizi bilmeden, bazen de isteğimizi yaratabilecek Kudreti tanıyarak istiyoruz.


      Ne şekilde ve neyin adına kimden istersek isteyelim, sonuçta hayatımızda ya bizim ya da dışımızdaki varlıkların istekleri dikkate alınacaktır. Başımıza gelenler, bu isteklerin Yaratıcının izin verdiği sınırlar içerisinde gerçekleşen yansımalarından oluşacaktır. Hiçbir isteğe dayanmayan hiçbir sonuç yaşanmayacaktır. 

Eğer bir gelecek yaşanacaksa, birilerinin onu istemesi sağlanacaktır. Gelecekte bekletilen rollerin dağıtılması sırasında kalplerde yaşanan arzular ve dilekler dikkate alınacaktır. İstemenin Esrarı bu müthiş süreçte önemli roller üstlenebilmemizin kapısını biraz daha aralamamıza yardım edecektir.

 

PROGRAM DETAYLARI

TARİH

 21 Ekim 2017

SÜRE-Gün

13.00 - 17.00  Cumartesi

ÜCRET

 200 TL +KDV

YER

MECİDİYEKÖY

E-POSTA

iletisim@gelisimakademisi.net

TELEFON

0 212 274 09 35 - 0 532 574 64 08

 EĞİTİM İÇERİĞİ

  • İstemenin Özellikleri
  • İstekleri Reddedilenler
  • İstekleri Kabul Edilenler
  • Örnek İstemeler
Yazar: Yönetici | 10-11-2014, 21:51
Gösterim: 1 670
     Hata Bildir!  
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz. Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.