Контакты

411224, Россия г. Москва
ул. Набережная 123

Мы доступны 24/7. Звоните!
Тэги:  
"Dostumuz da düşmanımız da biziz. Bizi bizden başka engelleyen hiçbir şey yok. Yaşamla kavga etmek yerine, onunla oynamayı ve dans etmeyi seçebiliriz.’’


Bu çalışmada kendimizle ve başkalarıyla daha samimi ve dürüst ilişkiler kurmanın yollarını keşfetmeye başlarız. Bu da kendimizle ve başkalarıyla olan ilişkilerimizde güveni ve mutluluğu artırır. Yaratıcı Drama eğitimi, kendini keşfetmek isteyen ve bu keşfin yaratacağı değişime hazır olan herkese açık, sevgi ve güven dolu bir çalışmadır. Çalışma, özel oyunlarla, gerçek gücünüz ve değerinizle bağlantıya geçerek kendi potansiyelinizin farkına varmanıza yardımcı olur. Böylece kendinize olan güveninizin ve sevginizin artması yolunda tutkuyla ilerlersiniz, bu yolda korkularınız iyileşir ve hayat duruşunuz değişmeye başlar.

 

 

PROGRAM DETAYLARI

 

TARİH

18 Nisan 2020

 

GÜN VE SAATLER

 Cumartesi-Pazar 10.00-13.00

SÜRE

 24 Saat / 4 Gün

ÜCRET

 900 TL +KDV

YER

 Mecidiyeköy  

E-POSTA

    iletisim@gelisimakademisi.net

TELEFON

 0 532 574 64 08    


Çalışmanın Amacı

Bedenin, düşünce, duygular ve isteklerin farkına varmaya yardımcı olmak ve bunların bilince çıkmasını sağlamak.
İlişki ve davranışlarda güven veren denge hissini yaratmak.
Bilinçli farkındalığı geliştirmek, seçimlerinizi özgürleştirmeye yardımcı olmak, istediğiniz değişimlere karar verebilen bir birey olmanızı sağlamak.
Zihnin kontrolünü bırakabilmek ve yaşamı çok daha basit, akıcı, rahat ve kabullenişle yaşamanız konusunda keşfe çıkarmak.

    Yaratıcı drama çalışmaları;
•    Her şeyden önce sonsuz bir deneysellik olanağıdır.
•    Görünenin altından simyanızı bozacak mucizeler çıkartıp, sizi derininizdeki gerçeğe ulaştıran, kendi merkezinizi bulabilmeniz ve o merkezde kalabilmenizi sağlayan en kestirme yollardan biridir.
•    Başkasının karşısına değil, tam da kendi karşınıza acımasızca dikilebilmeniz, aksayan yanlarınızı fark etmeniz, eksiklerinizi ya da fazlalıklarınızı görebilmeniz için bir fırsattır.
•    Kendinizle ve iletişim kurduğunuz her canlıyla ilişkinizin kaliteleşmesi ve sağlıklı bir zemine oturmasını sağlayacak yeni yöntemler keşfetmeniz için yönünüzü gösteren bir pusuladır.

Grup dinamiğiyle yakalanan sinerji, bizi hem kendi içimizde farklı bir ben keşfetmeye, hem de kişileri tüm farklılıklarıyla kabul edip, toplum içinde kendimiz kalırken uyum içinde olabilmeye götürür. Çalışmamız, bireyin yaşama farklı ve bütünsel bir gözle bakabilmesini, olan biteni yeni baştan algılamasını ve çözümlemesini, yaşadıklarını ilişkilendirebilmesini ve böylece kişinin düşünme modeli ve eylemlerine radikal bir yenilik getirebilmeyi hedefler. Böylece yaratıcılığınız gelişir. Özellikle iş ve eğitim dünyasında çok büyük farklar sağlayacağınız iletişim becerileri kazanmanıza yardımcı olur. Bilgiyi daha etkin kullanmayı öğrenip  bireysel potansiyelinizi ve performansınızı artırabilirsiniz. Koşullar karşısında gereken esnekliğe kavuşarak, iç disiplininizin kumandasını elinize almaya başlarsınız. Bilinçaltınızda kayıtlı tüm verileri lehinize nasıl kullanabileceğinizi öğrenir ve böylece gerçek gücünüzü keşfedebilirsiniz.

 "Yaşamak” ile "Oynamak” arasındaki farkı fark etmenizle başlayacak olan ve kemikleşmiş sorun ya da sorunlarınızın nelerden kaynaklandığını görmenize yardımcı olacak olan bu farkındalık yolculuğuna gelin birlikte çıkalım.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

Комментарии (0)

Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)