Контакты

411224, Россия г. Москва
ул. Набережная 123

Мы доступны 24/7. Звоните!
Тэги:  
İnsanı, insana, insanla, insanca anlatma sanatı, tiyatro.
 
Hayat filminize yeni sahneler eklemek isterseniz bu eğitimi kaçırmayın.
 
Program

8 hafta sürecek olan oyunculuk eğitimleri kapsamında katılımcılar yoğun bir eğitime tabi tutulacaklardır. Verilecek kamera ve sahne oyunculuğu eğitimleri 3 aşamada uygulanmaktadır.
 
Eğitimler kapsamında ilk olarak, ses - nefes - beden kontrolü, özgüven, hitabet, doğaçlama, skeç ve parodi gibi temel uygulamalar ile oyunculuk yeteneğinin ortaya çıkması ve eksiklerinin tespiti hedeflenmektedir. 
 
İkinci aşamada duyguya göre tonlama, rol çözümlemesi, beden dili, komedi ve dram oyunculuğu, aynı rolün farklı formlarda defalarca sahnelenmesi uygulamalarıyla oyuncu, üçüncü aşamaya hazırlanır.
 
Son aşamada örnek senaryolar ve monolog uygulamaları ile çekim safhasına geçilir. Çekilen sahnelerin izlenip değerlendirilmesi, gerekiyorsa tekrar çekilmesi, kayıtların arşivlenmesi ve sertifika töreni ile 8 haftalık eğitim tamamlanmış olur.
 
Not : Kısa film çalışması, oyuncu adaylarının talep etmesi halinde, eğitimler 2 hafta daha uzatılarak gerçekleştirilir. 
 
Oyunculuğu veya tiyatro eğitmenliğini meslek edinmek isteyen başarılı adaylar, eğitimler bittikten sonra Tiyatro Külliyen bünyesinde veya sektördeki aktif kurumlara yönlendirilmesi sağlanılır.
 
2005 yılında Osman Doğan’ın Genel Sanat Yönetmenliğinde kurulan Tiyatro Külliyen, kurulduğu günden bu yana yurt içinde ve yurtdışında 1.000 den fazla noktada sahne aldı. Tiyatro gösterilerinin yanında, Oyunculuk ve drama eğitimlerinden Kısa film atölyelerine, Kurumsal eğitim çalışmalarından Tv programları’na kadar pek çok alanda başarılı çalışmalara imza attı.
İstanbul, İzmir ve Denizli'de her yıl eğitim verdiği 34 ayrı kurumda ortalama 3.500 öğrenci yetiştiren Tiyatro Külliyen eğitmenleri, mezun ettiği başarılı öğrencileri ile dizi ve sinema yolculuğuna devam etmektedir. EĞİTİM DETAYLARI

 

 

HAFTASONU GRUBU

HAFTA İÇİ GRUBU

Eğitim Tarihi

 

23 Ekim 2017

Eğitim Gün Ve Saatleri

Cumartesi - Pazar 

13.00-17.00

Pazartesi-Salı-Çarşamba Perşembe

18.30-21.30

Toplam Süre

  2 Ay

  2 Ay

Toplam Ücret

 1.750 TL + KDV

1.750 TL + KDV

Eğitim Yeri

Mecidiyeköy

Mecidiyeköy 

E-Posta

iletisim@gelisimakademisi.net

iletisim@gelisimakademisi.net

Telefon

 0 532 574 64 08

0 532 574 64 08


 
 
 

tiyatro eğitimi, tiyatro kursu 

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

Комментарии (0)

Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)